Gélové nechty - postup

Kvaltné profesionálne produkty pre gélové nechty v online obchode www.aspira.sk - všetok tovar skladom, rýchle dodanie, nízke ceny.

Prvým krokom je odmastnenie, dezinfekcia a zdrsnenie nechtov. Po tejto príprave sú na nechty nalepené plastové tipy, ktoré sa následne prepilujú. Na nechty sa ďalej nanesie tekutina, ktorá zvyšuje priľnavosť materiálu. Na takto pripravené nechty sa nanáša prvá vrstva gélu a vytvrdí sa v UV lampe.

Nasleduje druhá silnejšia vrstva modelovacieho gélu. V tejto časti nanášania sa tvaruje takzvaný C-oblúk a opäť sa nechty vytvrdia v UV lampe.

Následne sa vypiluje požadovaný tvar nechtov. Nanesie sa tretia vrstva gélu a nechty sa vytvrdia v UV lampe. Po týchto úkonoch je modeláž nechtov hotová a môže sa pristúpiť k lakovaniu, prípadne inému druhu zdobenia nechtov.

V súčasnosti je veľa typov zdobenia gélových nechtov, ako napríklad maľovanie, akvarijný efekt, pirsing, 3D zdobenie a ďalšie.

Na jar a v lete si pokojne nechajte nechty oživiť žiarivými veselými farbami ako napríklad žltou alebo oranžovou. Moderná je taktiež nestarnúca červená farba. Nič však nepokazíte vkusnou francúzskou manikúrou – touto klasikou stavíte na istotou.